PONUKA PREDSTAVENÍ

Ponúkame vám na výber z nasledovných predstavení, ktoré vieme na mieru upraviť podľa vašich predstáv. Predstavenia sú určené pre verejné podujatia i akcie organizované pre materské školy a 1 stupeň základných škôl.

Príjde k nám MIKULÁŠ

Aj vaše deti môže potešiť náš účastný originálny Mikuláš, ktorý svojim úsmevom a darčekom urobí radosť každému z nás. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj anjela a čertíka. Nezabudnite si vyčistiť čižmičky.

Cestuj s nami

Výchovné interaktívne predstavenie plné hudby, zábavy a tanca. Precestujem spolu kus zeme rôznymi dopravnými prostriedkami a naučíme sa ako ľahké je dodržovať DOPRAVNÉ PREDPISY.

Spoznaj svoje telo

Pozývame vás na hudobné kultúrne predstavenie SPOZNAJ SVOJE TELO vedené moderátorom a roztomilým maskotom interaktívnou formou. Deti sa môžu tešiť na opičku Gugu, skvelú hudbu, tanec a zábavu. Edukácia je zameraná na HYGIENICKÉ NÁVYKY .

Objav čaro ročných období

Kultúrno edukačné predstavenie plné hudby, zábavy a tanca. Interaktívnym spôsobom deti, Funny a žabka Žužu spoznajú čaro farieb, ktoré prinášajú ročné obdobia. Zamiešajú spolu farby a vykúzlia nové.

Zachráňme zemeguľu

Pozývame vás na hudobné kultúrne predstavenie ZACHRÁŇME ZEMEGUĽU vedené moderátorom a roztomilým maskotom interaktívnou formou. Hudba, tanec a edukačné témy ako je EKOLÓGIA, TRIEDENIE ODPADU a význam čistej vody a čistého vzduchu.

Cvičme v rytme

Zacvič si a zatancuj v rytme hudby s Funny a roztomilým maskotom. Deti sa môžu tešiť skvelú hudbu, tanec a zábavu. Cvičme v rytme je nový projekt vytvorený na podporu POHYBOVEJ KULTÚRY u detí a mládeže.

Hraj kamarát hraj

Pozývame vás na toto veselé hudobné predstavenie s roztomilým maskotom. Hlavnou edukačnou témou je HUDOBNÁ VÝCHOVA. Hravou interaktívnou formou zistíme aké existujú štýly hudby, hudobné nástroje a aké noty sedia na notovej osnove. Tak HRAJ KAMARÁT HRAJ

Žime hravo zdravo

ŽIME HRAVO ZDRAVO je kultúrno edukačné predstavenie s poučnými piesňami i hovoreným slovom. Interaktívnou a zábavnou formou sú deti zapájané do edukačných tém, ktoré sú v dnešnej dobe nevyhnutné ako ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL, dôležitosť VITAMÍNOV a PRAVIDELNÉHO POBYBU. Naučíme sa ako hravo sa dá žiť zdravo.

Veselý KARNEVAL

Naši roztomilí maskoti sa na vás už veľmi tešia. Čaká nás zábava, skvelá hudba a FUNNY z dúhového sveta. Výber a počet maskotov i dĺžka upravíme podľa vašich potrieb. V prípade záujmu sú k dispozícií aj doplnkové služby ako skákací hrad, KidsZóna alebo zábavné fotenie.

Veselé tradície

DEŇ DETÍ, KARNEVAL, MINIDISCO či DNI OBCE. Naši roztomilí maskoti sa na vás už veľmi tešia. Čaká nás zábava, skvelá hudba a FUNNY z dúhového sveta. Výber a počet maskotov i dĺžka predstavenia podľa vašich potrieb. V prípade záujmu sú k dispozícií aj doplnkové služby ako skákací hrad, KidsZóna, zábavné fotenie a moderátor.

Veľká noc

Aj vás môže navštíviť náš veľkonočný zajko JOJO alebo žltučké kuriatko LULU. Vhodné pre MŠ a ZŠ ako vítanie detí pri príchode do škôlky ši školy. Taktiež pri oslavách veľkej noci vo vašej obci či meste

Zábavné FOTENIE

Zábavné fotenie vhodné pri všetkých príležitostiach. Deti i dospelí si môžu vybrať z rôznych rekvizít a stať sa kým len chcú. Parochňe, klobúky, sukničky, havany, blikajúce rožky a náš tím sa na vás už veľmi tešia.

Vitajte u nás

Ak chcete potešiť pri vchode deti i dospelých naši roztomilí maskoti vás radi zabavia. Spolu sa môžete odfotiť a nebude chýbať ani príjemná hudba a dobrá nálada.


MDD – deň detí

Naši roztomilí maskoti sa na vás už veľmi tešia. Čaká nás zábava, skvelá hudba a FUNNY z dúhového sveta. Výber a počet maskotov i dĺžka upravíme podľa vašich potrieb. V prípade záujmu sú k dispozícií aj doplnkové služby ako skákací hrad, KidsZóna alebo zábavné fotenie.

Skákací hrad

Ponúkame vám skákací hrad pre deti pre rôzne príležitosti ako sú DEŇ DETÍ, KARNEVAL, OSLAVY, DNI OBCE alebo MINIDISCO. V prípade oslavy narodenín sú k dispozíciu doplnkové služby ako zábavné fotenie, súťaže a animátori.

FUNNY

– MODERÁTOR – DETSKÝ ZABÁVAČ, SCÉNARISTA – TEXTÁR

Venujem sa deťom 12 rokov ako animátor, detský zabávač a moderátor detských podujatí.
V poslednom období skladám a píšem piesne pre deti, scenáre pre hudobno-výchovné programy a divadielka. Teším sa na vás vo vašej škôlke, škole, meste alebo obci.

CENNÍK

Cena predstavenia závisí od miesta konania, počtu a veku detí a tiež doplnkových aktivít.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky na +421 904 201 821 alebo mailom na funnyakamarati@gmail.com , aby sme mohli upresniť podmienky objednávky a ušiť pre vás predstavenie na mieru podľa vašich potrieb.